O nás

Spoločnosť MEUBLE, s.r.o. pôsobí na slovenskom trhu od roku 1996 a za ten čas sme si získali množstvo spokojných zákazníkov medzi firmami aj domácnosťami. Etablovali sme sa na slovenskom trhu, ale aj na trhoch okolitých krajín – v Českej republike, v Poľsku a v Maďarsku – čo nás zaväzuje vyrábať kvalitný nábytok, ponúkať zaujímavý dizajn a zároveň funkčnosť.

Meuble s.r.o.

V súčasnosti je náš nosný výrobný program zameraný na skriňový nábytok do celého bytu. Nie je to len heslo, berieme to doslovne, a preto vyrábame obývacie steny a systémy, ku ktorým vždy máme ponuku konferenčných stolíkov v rôznych tvaroch a rozmeroch, ale najmä vo všetkých dekoroch, v ktorých vyrábame obývacie systémy. Rovnako môžeme ponúknuť na zariadenie interiéru dizajnovo a dekorovo zhodné jedálenské stoly a kuchyne, predsiene a spálne.

V porovnaní s inými výrobcami nábytku sa MEUBLE odlišuje širokou ponukou postavenou na slobodnej voľbe zákazníka nielen pri výbere systémov a modulov (skriniek), ale našou veľkou výhodou je kombinovateľnosť dekorov korpusov, dvierok a široký výber komponentov, ako sú úchytky a nohy, ale napríklad aj hliníkové rámy sklenená výplň dvierok vitrín. Väčšina vitrín ponúka voľbu podsvietenia neónovým, bodovým alebo LED osvetlením.

Meuble s.r.o.
Meuble s.r.o.

Na výrobu nábytku používame kvalitné materiály a komponenty. Základným konštrukčným materiálom je laminovaná drevotriesková doska (DTD). Starostlivo vyberáme kvalitné materiály v atraktívnych, často na trhu ojedinelých dekoroch. Používame najmä ABS hrany, ktoré zvyšujú životnosť nábytku, kvalitné hliníkové rámy, bezpečnostné sklo, kovové úchytky a ďalšie starostlivo vyberané komponenty pre kvalitný nábytok.

Pravidelne sa zúčastňujeme mnohých medzinárodných veľtrhov nábytku, kde prezentujeme svoje výrobky, získavame nové inšpirácie a prispôsobujeme svoju ponuku aktuálnym trendom v zariaďovaní interiérov. Trvalo rozširujeme sieť svojich obchodných partnerov a v súčasnom období sa zameriavame práve na zahraničné trhy, kde naša ponuka získava kladný ohlas a oslovuje zákazníkov hľadajúcich kvalitný nábytok.

Väčšina nášho nábytku je dodávaná v zmontovanom stave, čím robíme ústretový krok k zákazníkovi a ponúkame mu už v základe službu, ktorú by inak musel zaplatiť. Každý výrobok je montovaný pre konkrétneho zákazníka, a týmto spôsobom produkcie sa snažíme urobiť prienik medzi sériovou a zákazkovou výrobou nábytku na mieru.

Ponuka nábytku MEUBLE je predstavovaná zákazníkovi v niekoľkých katalógoch. Nosný výrobný program predstavuje KATALÓG 2020, kde je komplexná ponuka obývacích systémov, konferenčných stolíkov, predsiení, spální, detských izieb a kuchýň.

KATALÓG 2020 predstavuje nové systémy a výrobky, predstavené na výstave Nábytok a bývanie 2019. Úspešnosť a predajnosť týchto systémov v priebehu roka testujeme a ako výrobca si vyhradzujeme právo na zmeny v konštrukcii, dostupnosti dekorov alebo typovom liste výrobkov.

Meuble s.r.o.
Meuble s.r.o.

Okrem zmontovaného nábytku ponúkaného v hlavných katalógoch vyrába spoločnosť MEUBLE aj „drobný, kusový“ nábytok bežného použitia, ako šatníky, komody, predsieňové a kuchynské zostavy a bloky cenovo dostupných detských izieb a obývacích stien. Týmto výrobkom je venovaný Akciový katalóg 2020. Výhodou týchto výrobkov je okrem osvedčených dekorových prevedení a atraktívnej ceny najmä kvalita slovenského výrobcu a bezproblémový predaj bez reklamácií.

Mapa partnerov

nahrávam mapu partnerov