O nás

Spoločnosť MEUBLE, s.r.o. pôsobí na slovenskom trhu už 20 rokov a za ten čas si získala mnoho spokojných zákazníkov. Počas tohto obdobia si spoločnosť získala popredné miesto nielen na slovenskom trhu, ale aj na trhoch okolitých krajín EU. Toto nás zaväzuje vyrábať kvalitný nábytok a ponúkať svoj tovar predovšetkým zákazníkovi, ktorý od nábytku očakáva zaujímavý dizajn, funkčnosť ale predovšetkým kvalitu.

V súčasnosti je náš nosný výrobný program zameraný na skriňový nábytok do celého bytu. Toto nie je len heslom, ale berieme to doslovne a preto vyrábame obývacie steny a systémy, ku ktorým vždy máme ponuku konferenčných stolíkov v rôznych tvaroch a rozmeroch, ale najmä vo všetkých dekoroch, v ktorých vyrábame obývacie systémy. Rovnako môžeme ponúknuť na zariadenie interiéru dizajnovo a dekorovo zhodné jedálenské stoly a kuchyne, predsiene a spálne.

V porovnaní s inými výrobcami nábytku sa MEUBLE odlišuje širokou ponukou postavenou na slobodnej voľbe zákazníka nielen pri výbere systémov a modulov (skriniek), ale veľkou našou výhodou je kombinovateľnosť dekorov korpusov, dvierok a široký výber komponentov, ako sú úchytky a nohy, ale napríklad aj hliníkové rámy a sklená výplň dvierok vitrín. Väčšina vitrín ponúka voľbu podsvietenianeónovým, alebo diodovým osvetlením.

Na výrobu nábytku používame kvalitné materiály a komponenty. Základným konštrukčným materiálom je laminovaná drevotriesková doska (DTD). Starostlivo vyberáme kvalitné materiály v atraktívnych, často na trhu ojedinelých, dekoroch, Používame najmä ABS hrany, ktoré zvyšujú životnosť nábytku, kvalitné hliníkové rámy, bezpečnostné sklo, kovové úchytky a ďalšie starostlivo vyberané komponenty pre kvalitný nábytok.

Pravidelne sa zúčastňujeme mnohých medzinárodných veľtrhov nábytku, kde prezentujeme svoje výrobky, získavame nové inšpirácie a prispôsobujeme svoju ponuku aktuálnym trendom v zariaďovaní interiérov. Trvale rozširujeme sieť svojich obchodných partnerov a v súčasnom období s zameriavame práve na zahraničné trhy, kde naša ponuka získava kladný ohlas a oslovuje zákazníkov, hľadajúcich kvalitný nábytok.

Väčšina nášho nábytku je dodávaná k zákazníkovi v zmontovanom stave, čím robíme ústretový krok k zákazníkovi a ponúkame mu už v základe službu, ktorú by inak musel zaplatiť. Každý výrobok je montovaný pre konkrétneho zákazníka a týmto spôsobom produkcie sa snažíme urobiť prienik medzi sériovou výrobou a zákazkovou výrobou nábytku na mieru.

Ponuka nábytku MEUBLE je predstavovaná zákazníkovi v niekoľkých katalógoch. Nosný výrobný program predstavuje KATALÓG 2018, kde je komplexná ponuka obývacích systémov, konferenčných stolíkov, predsiení, spální, detských izieb a kuchýň.

KATALÓG 2018 predstavuje nové systémy a výrobky, predstavené na výstave Nábytok a bývanie 2017. Úspešnosť a predajnosť týchto systémov v priebehu roka testujeme a ako výrobca si vyhradzujeme právo na zmeny v konštrukcii, dostupnosti dekorov, alebo typového listu výrobkov.

Okrem zmontovaného nábytku ponúkaného v hlavných katalógoch, spoločnosť MEUBLE vyrába aj „drobný, kusový“ nábytok bežného použitia, ako šatníky, komody, predsieňové a kuchynské zostavy a bloky cenovo dostupných detských izieb a obývacích stien. Týmto výrobkom je venovaný Akciový katalóg 2017-2018. Výhodou týchto výrobkov je okrem osvedčených dekorových prevedení a atraktívnej ceny najmä kvalita slovenského výrobcu a bezproblémový predaj bez reklamácii.