Ako zariadiť bývanie, aby bolo pekné a funkčné zároveň

MEUBLE predajňa, Trenčín

Všetci túžime po peknom bývaní, kde sa nám bude príjemne žiť. Pri zariaďovaní nového bytu či domu sa však mnohí dopúšťajú zbytočných chýb, ktoré vedú ku sklamaniam.

Na čo najčastejšie zabúdame

Základným prehreškom je, že ľudia už pri riešení financovania bývania dostatočne nemyslia na to, aké náklady si vyžiada jeho zariadenie. Vopred si dôkladne neprepočítajú očakávané výdavky a vo svojom rozpočte na to nevyčlenia požadovanú rezervu. Dôsledok? Nútení sú pristúpiť na neželané kompromisy. Tie sa negatívne prejavia nielen na kvalite materiálov , ale i na vzhľade a praktickosti zariadenia. A koniec koncov i na celkovej spokojnosti s novým bývaním.

Ako sa vyhnúť interiéru, ktorý neladí

Interiéroví dizajnéri, ako hlavnú chybu majiteľov, ktorí sa rozhodnú zariaďovať byt na vlastnú päsť, označujú čosi iné. Chýbajúci koncept interiéru. Teda absentujúcu jasnejšiu predstavu o tom, ako by mal vyzerať výsledný interiér.

Skôr než sa vyberiete do obchodov s nábytkom, potrebné si je odpovedať na niekoľko kľúčových otázok. V akom štýle chcete domácnosť zariadiť? Aké farby a materiály preferujete? V opačnom prípade sa často stáva, že ľudia nakupujú nepremyslene jednotlivé kusy, ktoré síce na predajni ulahodia zraku, ale spolu nevytvárajú harmonický celok.

Zariadenie spáľne
Zariadenie spáľne

Aby vám domov prinášal radosť, jednu z kľúčových úloh zohráva výber nábytku. Šetriť sa veľmi neoplatí. Zbrklý nákup lacného nábytku, s kratšou životnosťou, je iba dočasným a napokon aj drahším riešením.

Zúročte skúsenosti odborníkov vo svoj prospech

Štýlová kuchyňa
Štýlová kuchyňa

Efektívnejšou cestou je navštíviť predajňu s nábytkom, ktorá poskytuje služby interiérového štúdia. Skúsení dizajnéri vám pomôžu priestor zariadiť tak, aby vytváral estetický a funkčný celok, ktorý presne zodpovedá vášmu vkusu i potrebám členov domácnosti. Nezáleží pritom, či zariaďujete celý domov alebo iba jednu miestnosť. Na mieru vám vytvoria originálne riešenie pre obývačku, kuchynskú linku či vstavané skrine do spálne.

Veľkým plusom je, že vďaka bohatým skúsenostiam vám nedovolia urobiť začiatočnícke chyby, ktorých oprava by si vyžiadala nečakané náklady.

Spolupráca s interiérovým štúdiom znamená zúročiť výhody kompletného balíka služieb. Počnúc úvodnou konzultáciou a odborným poradenstvom, cez výber materiálov, 3D vizualizáciu atechnické riešenie, až po zameranie, montáž a servis.

Ako to prebieha? Dizajnéri najprv s vami podrobne rozoberú vašu predstavu. A na základe individuálnych požiadaviek na štýl a funkčnosť nábytku pripravia 3D návrh. Budete sa tak môcť virtuálne poprechádzať po vašom budúcom bývaní. Vďaka tomu si ľahšie predstavíte výsledok, ujasníte si, čo by ste zmenili a až potom vznikne finálny návrh.

Všetko od návrhu až po samotnú realizáciu

Tím odborníkov vám poradí aj so správnym výberom materiálov, aby spoločne ladili. A to aj s ohľadom ich vlastnosti, odolnosť a životnosť, samozrejme, prihliadajúc na vaše finančné možnosti. A keďže majú vynikajúci prehľad o svete interiérového dizajnu, ukážu vám, čo je dnes trendy, a na čo radšej zabudnúť. Ale čo je najdôležitejšie – vytvoria interiér, ktorého dizajn je nadčasový.

Návrhom to však nekončí. Spolu s vypracovaním technických pokladov prejednotlivých profesionálov sa štúdio postará aj o samotnú realizáciu, resp. montáž zariadenia do bytu či domu. Odbremení vás od starostí s hľadaním kvalitných remeselníkov a vy sa budete môcť nasťahovať do krásneho bývania podľa vašich predstáv.

Všetky uvedené služby, s mottom „Nevyrábame len nábytok, tvoríme bývanie“ poskytujeme v našom interiérovom štúdiu. V stručnosti povedané – všetko vybavíte pod jednou strechou.

Interiérové štúdio MEUBLE s.r.o. nájdete v OC Cube v Trenčíne oproti StopShopu.
Telefón: +421 917 854 198
Email: nabytok@meuble.sk