Sektorový nábytok: zariaďte si domov nábytkom vkusne a štýlovo

Obývacia izba Paris 38

Každý túži žiť v krásne a účelne zariadenom byte či dome. Na druhú stranu nie každý si môže dovoliť zaplatiť interiérového dizajnéra a dať vyrobiť nábytok na mieru. Mnohí preto svoje pozornosť nasmerujú na obchody a eshopy s nábytkom, nakúpia podľa svojho vkusu a výsledok je však často rozpačitý.

Nábytok na fotografii či v predajni totiž vyzerá úžasne. Ale keď spojíte v jednej miestnosti kúsky a štýly z rôznych obchodov, zistíte, že výsledku chýba charakter, atmosféra a jednotný štýl. Ani zďaleka sa to nepribližuje vašim predstavám a už vôbec nie fotografiám v časopisoch a na internete.

Na štýlový interiér nepotrebujete dizajnéra

Jednoduchým riešením ako „obísť“ drahého interiérového dizajnéra je využitie výhod sektorového nábytku. Ten dodá vášmu príbytku jednotný a jedinečný vzhľad. Nehovoríme len o nábytku do obývačky. Sektorový, alebo aj modulový, nábytok zahŕňa zostavy do obývačky, spálne, detskej izby čo dokonca do predsiene. Tieto zostavy navrhujeme v spolupráci so skúsenými dizajnérmi z nášho interiérového štúdia.

Zostavy jednotlivých miestností obsahujú moduly pre kompletné danej miestnosti:

  • skrinky,
  • poličky,
  • regály,
  • vitríny,
  • skrine na oblečenie,
  • písacie a konferenčné stoly,
  • vešiakové skrine.

Veľkou výhodou sektorového nábytku je, že zostava, ktorú vidíte na obrázku v našom katalógu alebo eshope nie je pre vás vôbec zaväzujúca. Jednotlivé kusy nábytku si vyberáte presne podľa vašich potrieb a priestorových možností. Ak sa časom vaše potreby zmenia, dokúpite ďalší kus nábytku z rovnakej zostavy a nemusíte si lámať hlavu, či nenarušíte váš obľúbený štýl.

V našom eshope nájdete zostavy do každej miestnosti vášho bytu alebo domu. Vybrať si môžete z množstva dekorov, nakombinujte si podľa požiadaviek kovania na skrinky a zásuvky, nožičky skríň a niektoré zostavy vám dodáme aj s podvietením vitrín.

Váš rozpočet nie je v ohrození

Či sa už rozhodnete zariadiť obývačku, detskú izbu, spálňu alebo predsieň, vďaka ponuke sektorovéo nábytku od slovenského výrobcu Meuble váš rozpočet nebude krvácať. Dlhodobo nízke ceny nábytku vám dávajú voľnosť výberu, či zvolíte klasický alebo moderný interiér.

Ak si predsalen nedokážete vybrať štýl či dekor, pomôžeme vám v našom trenčianskom interiérovom štúdiu. Kliknite a dohodnite si osobnú alebo telefonickú konzultáciu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *